HedefimizAhşap sektöründe, her zaman en yüksek kalitede ve güvenli hizmet vermek.


Memnuniyeti temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak.


Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır.


Bizi Tercih Edin  • HIZLI BİR HİZMET

Bu sektörde faaliyete başladığımız yıldan bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman istekleri doğru bir şekilde değerlendirerek, müşterilerimize ekip çalışmamız ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak.

  • KALİTEYE VERDİĞİMİZ ÖNEM

Sektörel yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi değerlendiren firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak.
Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak.

  • ŞEFFAF VE KARŞILIKLI HOŞGÖRÜ

Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olarak gördüğümüz siz müşterilerimizi ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

  • TESLİMAT SÜRESİ 

Sipariş ile teslimat arasındaki süreyi kısaltmak ve her geçen gün üretim kalitemizi daha ileriye taşımak için çalışıyoruz.


  • SABİT FİYAT GARANTİSİ

Projelendirdiğimiz yapıların fiyatları önceden belirlenir teslim süresindede fiyat değişikliği olmaz.

  • HAYALİNİZDEKİ EVLER

Hayalinizin sadece düşüncelerde kalmayacağının, tasarımdan üretime tüm süreçlerin zaman ve zamanlama kavramlarının akıl almaz değişiminin bilincindeyiz. Gelin! Beraberce hayalinizi, fikirlerimizle harmanlayıp isteğinize ve zevkinize göre bir hayalinizdeki bir evin tasarımını yapalım. Daha sonra gerisini bize bırakın. Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir...